Sufity podwieszane


Sufity podwieszane to lekkie konstrukcje, które umieszcza się poniżej stropu. Specjalną konstrukcję montuje się do stropu za pomocą wieszaków lub bezpośrednio do więźby dachowej. Do tak przygotowanego szkieletu zakłada się profile nośne. Obecnie rozwiązanie to ze względu na swoje zalety staje się coraz bardziej popularne nie tylko w obiektach użyteczności publicznej ale również we wnętrzach domowych. Sufit podwieszany sprawdzi się w każdym pomieszczeniu niezależnie od jego przeznaczenia. Obecna technologia pozwala na dużą swobodę w formowaniu jego kształtów. Taki sufit może stać się główną ozdobą pomieszczenia. Do zapoznania się z naszą ofertą szczególnie zapraszamy mieszkańców Łodzi.

Czym są sufity podwieszane - zalety sufitu podwieszanego

Sufity podwieszane to nowoczesne rozwiązanie, które posiada bardzo wiele zalet. Przede wszystkim taki sufit jest łatwy w montażu. Sufit podwieszany świetnie nadaje się również do dzielenia przestrzeni. W dużych, otwartych przestrzeniach możemy nim wydzielić np. strefę wypoczynku czy strefę kuchenną. Rozwiązania takiego nie trzeba stosować na całej przestrzeni. Po wykończeniu powierzchnia nie różni się od tradycyjnego sufitu dlatego można go wykorzystać np. tylko w części pomieszczenia i uzyskać przy tym ładne, nowoczesne wnętrze. Płyty sufitowe można również pomalować na dowolnie wybrany kolor.

Rozwiązanie to jest nie tylko estetyczne ale również funkcjonalne. Między sufitem a stropem można ukryć rury wodne, przewody wentylacyjne, zasadniczo wszystkie elementy konstrukcyjne i instalacje które są niezbędne ale niekoniecznie ładnie wyglądają. Sufit podwieszany zakryje również wszystkie nierówności, pęknięcia powierzchni czy złącza między płytami.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z galerią sufitów podwieszanych na naszej stronie. Dzięki temu zobaczą Państwo, że takie rozwiązanie jest nie tylko praktyczne ale również wysoce estetyczne. Nie wymaga ono długotrwałego remontu i kucia ścian aby ukryć w nich instalacje. Sufit podwieszany maskuje wszelkie okablowanie. Dodatkowo może on pełnić funkcję izolatora. Przestrzeń wypełniona izolacją pozwoli Państwu zaoszczędzić na ogrzewaniu pomieszczenia i zabezpieczy przed niepotrzebną utratą ciepła. Daje on również możliwość optycznej zmiany pomieszczenia, szczególnie istotnej przy niewielkich wnętrzach.

Sufity podwieszane spełnią się również tam gdzie jest potrzeba stłumienia dźwięków. Przy zwykłym suficie nie jesteśmy w stanie stłumić dźwięków dochodzących z górnych kondygnacji. Przy suficie podwieszanym i odpowiednio zastosowanej technologii, dźwięki z „góry” nie będą już dla Państwa problemem. Można w nim również zainstalować oświetlenie i nie martwić się żadnymi wystającymi kablami. Sufit podwieszany ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę. W razie ewentualnej awarii łatwiej dostać się do ukrytych w nim instalacji czy przewodów.

Dlaczego powinniście Państwo wybrać naszą firmę?

To proste, dzięki doświadczeniu i znajomości najnowszych trendów w branży gwarantujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie. Wysokiej jakości materiały zapewniają trwałe, solidne i estetyczne rozwiązania na lata, a nasi doświadczeni pracownicy dbają o każdy szczegół wykończenia. Wybierając naszą firmę mają Państwo gwarancję otrzymania produktu najwyższej jakości. Gwarantujemy, że sufit będzie dopasowany do Państwa potrzeb. Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z pozostałymi usługami oferowanymi przez nasza firmę.

Remonty i wykończenia wnętrz - Łódź i Pabianice


MK Inspiracje Mariusz Kubiak
ul. Warszawska 60, 95-200 Pabianice
tel. 888 900 200, e-mail: manio.kubiak@mk-inspiracje.com