Glazurnik - profesjonalne usługi układania glazury w Łodzi


Glazurnik - specjalista od płytek

Planujesz remont łazienki, przedpokoju, chcesz wybudować taras, a może chcesz odnowić balkon lub elewację swojego domu? Chcesz wykonać profesjonalne wykończenie wnętrza swego mieszkania lub biura. Potrzebujesz glazurnika, któremu możesz zaufać? Wymagasz rzetelnej wyceny i profesjonalnego wykonawstwa i przystępnej ceny?

Nasz glazurnik to wykwalifikowany i ceniony specjalista od montażu płytek ściennych i podłogowych. Posiada doświadczenie w okładaniu ścian płytkami każdego dostępnego na rynku rodzaju. Montuje płytki ceramiczne, płytki szklane, drewniane czy też kamienne, jak również płytki z tworzyw sztucznych. Lastriko, terakota, czy też mozaika szklana - wszystko zgodnie z życzeniem Klienta. Nasz specjalista od płytek wykona swoją pracę zarówno w pomieszczeniach wewnętrznych, jak i na zewnątrz budynku. Określamy jasne zasady współpracy, warunki i terminy.

OTO DOKŁADNY ZAKRES WYKONYWANYCH PRAC GLAZURNICZYCH

  • PLAN I WYCENA - Gwarantujemy pracę od początku do końca, od stanu surowego lub zdewastowanego aż po oddanie wykonanej pracy "pod klucz", do użytku od zaraz. Zatem proponujemy profesjonalną pomoc w planowaniu przestrzeni pod zabudowę płytkami. Wieloletnie doświadczenie glazurnicze naszego pracownika gwarantuje pełne doradztwo. Odpowiednia jakość płytek i materiałów pomocniczych jest niezbędna, by na długo cieszyć się pięknymi i funkcjonalnymi wnętrzami.
  • WYKONAWSTWO - Kolejną czynnością pracy glazurniczej jest odpowiednie zaplanowanie i wymierzenie ilości potrzebnych materiałów i narzędzi. Przygotowywanie ścian obejmuje ich ewentualną naprawę i czyszczenie, a także usunięcie poprzednich płytek jeśli mamy do czynienia z kapitalnym remontem. Kolejną rzecz stanowi wykonanie zaprawy i przygotowanie klejów, a następnie wycięcie i obrobienie płytek. W zależności od tego z jakimi rodzajami płytek ma za zadanie pracować glazurnik, następuje szlifowanie i wreszcie nakładanie płytek na powierzchnie ścian lub podłóg z zachowaniem wszelkich założeń. Bardzo istotną czynnością jest uszczelnianie przestrzeni pomiędzy płytkami odpowiednimi rodzajami fug. Coś co wyróżnia nas od wielu konkurencyjnych firm jest dążenie do maksymalnego wykończenia, tak więc na koniec, co jest bardzo cenione przez Klientów, zapewniamy uprzątnięcie miejsca pracy.
  • NADZÓR - Mimo wielkiego zaufania do naszych pracowników, na każdym etapie pracy, również w przypadku pracy glazurnika prowadzimy nadzór nad wykonywanymi czynnościami. Dzięki temu Klient czuje się jeszcze bardziej bezpieczny wiedząc, że w razie zastrzeżeń ma się do kogo zwrócić.

 

Wysoką jakość naszych usług zapewnia dobrze wyszkolona kadra pracowników. Rozumiemy podstawową potrzebę Klienta czyli solidność wykonanej pracy. Wiemy, że na efekt końcowy ogromny wpływ mają nie tylko sprawdzone techniki wykonywanych usług i wieloletnie doświadczenie.

Dobry glazurnik to również pracownik w pełni zaangażowany w wykonywane czynności oraz cechujący się bardzo dobrą organizacją pracy, rzetelnie wykonywający powierzone zadania. Istotne jest też indywidualne podejście do Klienta. Klienci są bardzo różni, więc dobra komunikacja z Klientem skutkuje zadowoleniem obydwóch stron.

Na pozytywne wrażenie naszych Klientów pracuje też zakończenie prac w wyznaczonym terminie. Terminowość to prawdziwa zaleta naszej firmy, wszak nawet najpiękniejszy efekt końcowy nie będzie pełny jeśli zwleka się z dokończeniem prac. Doskonale rozumiemy, że tylko zadowolony Klient poleci nasze usługi innym osobom.

Zachęcamy do współpracy! Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji.

Remonty i wykończenia wnętrz - Łódź i Pabianice


MK Inspiracje Mariusz Kubiak
ul. Warszawska 60, 95-200 Pabianice
tel. 888 900 200, e-mail: manio.kubiak@mk-inspiracje.com